تبلیغات
REAL 4 EVER - کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست

کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست

نویسنده : ALI AFG چهارشنبه 24 آبان 1391 01:50 ب.ظ  •   

کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست.این چیزی است که پس از خواندن این مقاله دیگر در موردش شکی 

نخواهید داشت.البته نمیخواهم کاسیاس را وارد این ماجرا کنم و فقط مسی را مورد مقایسه ی خود قرارمیدهم لطفا برای خواندن این مقاله به ادامه مطلب بروید و ضمنا نظر فراموش نشه لطفا 
レアルマドリードライブ

اول از همه باید بگویم که کلا بازیکنان سه دسته اند:تکنیکی-قدرتی-نیمه تکنیکی نیمه قدرتی( مانند کریم بنزمای خودمان) و میتوانیم بگویم نوع دیگری بازیکن وجود دارد که فقط یکی از ان در دنیا است تمام قدرتی و تمام تکنیکی.فکر میکنید چه کسی باشد بله درست حدس زده اید(کریستیانو رونالدو). در سه سال اخیر همواره توپ طلا برای مسی بوده.کاری هم نداریم که چگونه به ان رسیده است.مسی بازیکنیست فوق العاده باهوش .ان قدر باهوش است که فکرش را هم نمیتوانید بکنید به طوری که دانشمندان هلندی در حال تحقیق بر روی مغز وی میباشند.وقتی که مسی در حال حرکت است در شرایطی تصمیم به حرکت میگیرد که تلفیق دید، قدرت و حس شنوایی را مورد بررسی قرار میدهد در کسری از ثانیه.دانشمند هلندی نیز درباره ی ان میگوید : مسی در زمین مسابقه می داند که سایرین در کدام قسمتهای زمین قرار گرفته اند و در یک لحظه خاص او نه تنها تصمیم می گیرد که چه کار کند و به چه سمتی برود، بلکه پایش را هم به کار می گیرد و توپ را به حرکت در می آورد 
این سرعت پردازش مغز ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلوناست که پایه و اساس این تحقیق است و این پزشک هلندی در نظر دارد تا ببیند که کدام مکانیزم های مغزی در تصمیم گیری های مسی تاثیرگذارند. اما من هنوز هم میگویم کریس رونالدو بهتر است.مسی بازیکنیست که میداند وقتی در مقابل مدافع حریف قرار میگیرد مدافع از او انتظار حرکت خاصی را دارد و مسی ان حرکت خاص را انجام نمیدهد و از مدافع به سادگی عبور میکند.اما او شانس اورده که در تیم بارسا بازی میکند تیمی که بازیکنانش محافظت شدیدی توسط مطبوعات را میشوند.
 
کافی است مسی یک دریبل زیبا بزند تا فردا کل جهان بگویند او بهترین بازیکن دنیاست اما اگر به تورنومنتی مانند کوپا امریکا گند بزند کسی نمیاید و نمیگوید مسی گند زد ولی اگر کریس پرتغال را قهرمان یورو کند(من معتقدم که پرتغال قهرمان یورو شد چون بازی با اسپانیا از رو بد شانسی حذف شدند و اگر بالا می امدند ایتالیا رو با اون وضعیتش شکست میدادند) کسی نمیگوید رونالدو بهترین بازیکن دنیاست یا اگر مسی در سوئد مست الکل شود کسی چیزی نمیگوید ولی اگر رونالدو به دختر بچه ای امضا ندهد(که هیچ مدرک وسند تصویری ای از ان وجود ندارد)کل دنیا میایند و علیه رونالدو میشوند که رونالدو ال است بل است و... از طرفی رونالدو بازیکن فوق العاده بد شانسی است.زیرا در دوره ای بازی میکند که مسی در ان حضور دارد.پله. مارادونا هر کدام در دوره ی خود تک بودند.
و دلیل دیگر بد شانسی رونالدو را اگر میخواهید بفهمید به لینک زیر بروید ویدئویی که در ان بدشانسی های رونالدو را نشان میدهد(http://www.aparat.com/v/2de0550162afd6743c1e3a234fc3f1c1231699) نه نه!ابتدا مقاله را تا اخر بخوانید سپس این ویدئو را ببینید! از طرفی مسی بازیکنی است که فقط چپ پا است اما رونالدو برایش چپ و راست فرقی نمیکند.رونالدو بازیکنیست که از خیلی از جهات برتر از مسی است از جهت های استارت های سریع .سر زنی .شوت های دقیق راه دوره که هر سه مورد در مواقعی که دفاع حریف اتوبوسی است به کار میاید.(که اگر مسی این ها را داشت ان ها چلسی را شکست میدادند )
از جهات دیگر برتری رونالدو به مسی میتوان به ضربات پنالتی.ضربات کاشته.دریبل های ماورائی .فیزیک بدنی بهتر.قدرت بدنی بیشتر.قد بلند ترو ظاهر جذاب تر(که البته فقط به درد تبلیغات میخورد)وطرفداران بیشتر که مثلا در فیس بوک رونالدو 47 میلیون طرفدار دارد که از این لحاظ نه تنها در ورزش بلکه در کل دنیا میان تمامی بازیگران وهنرمندان و...
 
تک است همچنین استپ های رونالدو (سینه و ران یا هر جای دیگری)از مسی بهتر است و او شم گلزنی فوق العاده ای نیز دارد.همچنین رونالدو توانایی ارسال پاس گل های باور نکردنی را دارد نمونه اش بازی رفت با ختافه و بازی برگشت با بیلیائو. از طرفی دیگر کسی به عملکرد ضعیف مسی در تیم ملی توجهی ندارد که در جام جهانی حتی یک گل هم نزد. کریس هم در جام جهانی بد بود اما به هر حال یک گل زد. اما مسی بسیار خوش شانس است.زیرا وقتی الکسیس سانچز گل میزند به نام او میزند یا هفته ی اخر بازی با اسپانیول داور دو پنالتی به او هدیه میدهد هدیه ای که گذارشگر شبکه سه نیز به ان اعتراف کرد.از طرفی دیگر در کشور خودمان گذارشگران محافظت شدیدی از مسی میکنند و او را فرشته مینامند و رونالدو را هیولا. ومغز افکار عمومی را با این حرف های مضحکشان پر میکنند امثال خیابانی و مزدک و.. . بودن داوران طرف بارسا نیز تاثیر بسزایی در گرفتن توپ طلای مسی دارد.
 
از طرفی دیگر اگر مسی یک ادامس برای یک بچه ی معلول یا هر چیز دیگری بخرد کل دنیا از جوانمردی مسی صحبت میکنند ولی اما اگر رونالدو جان یک بچه ی سرطانی را نجات دهد زیاد به ان اهمیت نمیدهند.لحظه ای خود را جای ان پسر بچه قرار دهید شما در حال مرگ هستید(با عرض پوزش زبانم لال) زندگیتان رو به پایان است ناگهان رونالدو جان شما را نجات میدهد و دوباره به زندگی امیدوار میشوید چه میکنید؟واقعا برای مطبوعات باید تاسف خورد. از طرفی دیگر(چقدر طرف .طرف شد ولی چاره ای ندارم)رونالدو بازیکن فوق العاده رک یه رویی است مانند مربی اش.مثلا میاید و میگوید:دروغ نمیگویم دوست دارم توپ طلا به من برسد ولی مثلا شخصی مانند ژاوی (ربطی به مسی ندارد ولی گفتن دارد) بعد از رسیدن توپ طلا به مسی میگوید دوست داشتم توپ طلا به مسی برسد همه میدانند که ژاوی چه ادم دورویی است. و مسی نیز میاید و با پله دهن به دهن میشود و میگوید من بهتر از پله هستم و در این شکی نیست و پله به او میگوید که هر وقت سه بار قهرمان جام جهانی شدی بیا تا با هم صحبت کنیم و باز مسی شروع میکند به چرت و پرت گفتن .این طریقه صحبت مسی با یک اسطوره است؟
 
قول دادم در مورد ایکر چیزی ننویسم ولی نمیتوانم جلوی خودم را بگیرم.ببینید در فوتبال برای یک مدافع یا یک هافبک و یا یک مهاجم جایزه ی خاصی وجود ندارد که مثلا بگویند این جایزه برای بهترین مدافع جهان است و یا این جایزه برای بهترین مهاجم جهان است اما در پست دروازه بانی همچین چیزی وجود دارد.(دستکش طلا).رسیدن این جایزه به کاسیاس ثابت میکند او در پست دربازه بانی بهترین بازیکن جهان است اما نمیتوان او را با رونالدو مقایسه کرد اصلا نمیتوان.وظایف هر کدام زمین تا اسمان فرق دارد یکی کارش گل زدن است و دیگری وظیفه اش این است که جلوی گل شدن توپ را بگیرد.یکی کارش با پا است و دیگری با دست. بهتر است کاسیاس وارد سه نفر نهایی نشود.
 

شایستگی اش را دارد اما بهتر است وارد نشود.زیرا باعث دودستگی میان مادریدیستا میشود و رای ها میان کریس و ایکر عزیز تقسیم میشود.ژاوی که اصلا شایستگی حضور در این سه نفر را ندارد.به نظر میرسد بهترین نفراتی که شایستگی حضور در سه نفر پایانی را دارند رونالدو .مسی و اینیستا باشند.زیرا در میان هواداران بارسا اینیستا محبوب تر از ژاوی است و این باعث میشود افراد بیشتری از بارسایی به اینیستا رای دهند و در نتیجه رای های مسی کم میشود و مادریدیستا که فقط یک نماینده دارند فط به کریس رای میدهند.از طرفی دیگر جایزه ی بوشگاش(زیبا ترین گل سال) نیز میتواند متعلق به رونالدو یا یک رئالی دیگر باشد.برای اثبات این امر کافیست به گل های زیبایی که رونالدو به اتلتیکو مادرید.اوساسونا.لوانته.سویا و .. زده است نگاه کنیم میتوانیم میتوانیم جایزه ی بوشگاش را نیز برای رونالدو بدانیم یا گلی که کریم بنزما به اوساسونا به سبک فن باستنی زد میتواند شایسته ی دریافت این جایزه باشد. به هر حال رونالدو بهترین بازیکن دنیاست و اگر افرادی مانند کیروش کمی انصاف داشته باشند رونالدو توپ طلا را میبرد.برچسب ها: کریستیانو رونالدو ، بهنرین بازیکن جهان ، مقایسه رونالدو و مسی ،
آخرین ویرایش: - -

چهارشنبه 22 خرداد 1398 12:42 ق.ظ

Hi everyone, it's my first pay a visit at this site, and paragraph is in fact fruitful in favor of me, keep up posting these types of articles or reviews.
شنبه 25 شهریور 1396 07:18 ق.ظ
I just couldn't go away your site before suggesting that
I really enjoyed the usual information a person provide for your guests?
Is gonna be back frequently to investigate cross-check new posts
یکشنبه 24 دی 1391 12:32 ب.ظ
رونالدو بهترین بازیکن!!
یکشنبه 17 دی 1391 03:38 ق.ظ
مهارت پنالتی رو خوب اومدی
چهارشنبه 13 دی 1391 09:06 ب.ظ
نه بابا
جوک سال هست
مهدی یوسفی
مسی رو میگی؟
یکشنبه 10 دی 1391 01:33 ق.ظ
واقعا کریس جووووووووووونم.عمرم.نفسم.عشقم.همه ی زندگیم بهترینه و اون مسی کوتوله خاک پاشه
مهدی یوسفی
چه عجب یکی نظر داد!
چهارشنبه 22 آذر 1391 05:52 ب.ظ
من خیلی کریس رو دوس دارم و توی مدرسه به خاطر اون و مسی الاغ دعوا میکنیم
پنجشنبه 16 آذر 1391 09:19 ب.ظ
همه میدونن که مسی چند سال تحت معالجات هورمونی بوده و به اصطلاح کلی تستسترون و امثالهم تو رگ زده. چطور میتوان یه آدم سالم رو با یه بابایی که بدنش با انواع هورمونهای استروئیدی ساخته و پرداخته شده مقایسه کرد ؟؟؟
اگه رونالدو هم این شرایط رو داشت تا حالا همه رکوردها رو شکسته بود و جایی برای عرض اندام دیگران - مثل مسی هورمون - نمیگذاشت.
چهارشنبه 24 آبان 1391 03:45 ب.ظ
واقعا راست میگی
چهارشنبه 24 آبان 1391 03:42 ب.ظ
واقعا راست میگی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

 
Basketball - Online Games - Enjoy the taste of victory!